top of page
Agnieszka Jarocińska (1)_edited.jpg

Agnieszka Jarocińska

Hipnoterapia, Odchudzanie Hipnozą, Terapia Uzależnień, Uzdrawianie Praniczne

"To nadzwyczajne uczucie, kiedy już po pierwszej sesji zmienia się perspektywa na pozytywną, pojawia się nowa energia. Piękne prowadzenie, wyczucie, dziękuję pani Agnieszko!" Ewa D.

"Pani Agnieszka Super osoba wytłumaczyła wszystko i pomogła znaleźć mój problem. Gorąco polecam" Angelika

O Mnie

Jestem pasjonatką hipnoterapii, psychologii, holistycznych nauk oraz psychobiologii. Swoją praktykę  hipnoterapeutyczną prowadzę w Poznaniu oraz Online. Jestem autorką bloga o tematyce holistycznej. Organizuję spotkania, szkolenia i warsztaty dla kobiet i mężczyzn, o tematyce podświadomości, emocji i zdrowia psychicznego. Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką oraz uzdrowicielką praniczną. Szkoliłam się m.in. w "The Institute for Inner Sciences". Stale podnoszę swoje kwalifikacje i sprawdzam kolejne możliwe metody pomocy przy schorzeniach psychicznych i somatycznych. Na każdą kwestię patrzę obiektywnie, ale w życiu i kontaktach  międzyludzkich kieruję się sercem. Staram się korzystać z życia i w zamian dawać jeszcze więcej.

Zapis

Możesz zapisać się do mnie na: 

Kliknij odpowiednią ikonę i przejdź bezpośrednio do rezerwacji. 

Hipnoterapia - Gabinety Odkryj Swoje Emocje

Hipnoterapia jest połączeniem hipnozy oraz terapii. W trakcie hipnozy nasze ciało i umysł się wycisza i uspokaja. W stanie hipnozy świadomość człowieka na inne bodźce zewnętrzne jest ograniczona. Dzięki temu mamy lepszy dostęp do podświadomości, ponieważ codzienne zakłócenia wyciszają się, a uwaga kierowana jest na niezbędne elementy lub np. na głos hipnoterapeuty, który przeprowadza przez proces. 

 

Człowiek nie zyskuje żadnych nadzwyczajnych możliwości czy umiejętności w stanie hipnozy. Hipnoza pozwala dostać się do podświadomości. 

Po co dostawać się do podświadomości?

Umysł podświadomy to nasze nawyki, wszystkie “programy” nabyte w dzieciństwie lub przez traumatyczne wydarzenia, to nasza pamięć permanentna i funkcja bezpieczeństwa. I to właśnie jest ten umysł, do którego dostajemy się w trakcie hipnozy i hipnoterapii,w którym możemy dokonać zmian i w rezultacie uzyskać oczekiwany efekt. W stanie hipnozy możemy dostać się do swojej podświadomości i zmienić pewne nawyki lub programy, których umysłowi świadomemu jest bardzo ciężko zmienić. 

Hipnoterapia - z czym chcesz pracować? 

Hipnoterapia - jakie są efekty hipnoterapii?

Przeczytaj opis przypadków.

Masz pytania? 
Zadzwoń: +48 882 770 935

lub napisz na adres email odkryjswojeemocje@gmail.com

bottom of page