top of page

Wsparcie Dzieci
i Młodzieży

Hipnoterapia
dla dzieci

Energoterapia
dla dzieci

Totalna Biologia &
Psychosomatyka

Konsultacje dla Rodziców

DZIECI

Wsparcie Dzieci i Młodzieży - to konsultacja prowadzona przez psychoterapeutę, specjalnie dla najmłodszych. Dziecko bierze udział w spotkaniu samodzielnie. Konsultacja jest dostępna dla dzieci od 4 do 12 roku życia.

 

Hipnoterapia dla dzieci - to połączenie hipnozy oraz terapii. Hipnoterapia dla dzieci opiera się na pobudzaniu pozytywnych emocji, pomagających przechodzić dziecku przez trudne chwile. Pomaga też radzić sobie dziecku z różnymi emocjami. Dziecko bierze udział w spotkaniu samodzielnie. Dostępna dla dzieci od 4 do 12 roku życia.

Energoterapia dla dzieci - opiera się na odblokowaniu kanałów energetycznych, prowadząc docelowo do procesu samouzdrawiania. Na konsultację z energoterapeutą łączy się rodzic, nie dziecko. Dostępna dla dzieci w każdym wieku.

Totalna Biologia i Psychosomatyka -  konsultacje z tego zakresu dotyczące objawów i chorób dziecka, odbywają się z rodzicami, nie dzieckiem. Dostępna dla dzieci w każdym wieku.

Konsultacje dla Rodziców - ta konsultacja odbywa się z psychoterapeutą, Ekspertem do spraw rodzinnych. W konsultacji bierze udział rodzic, nie dziecko. 

Minimalny wiek dziecka do udziału w spotkaniach osobiście to 4 lata. Spotkania dla dzieci również mogą się odbywać online i są tak samo skuteczne jak spotkania stacjonarne. 

bottom of page