top of page

sob., 27 sty

|

Poznań

Podświadomość & Hipnoza | Warsztat i Sesja Relaksacyjna

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Podświadomość & Hipnoza | Warsztat i Sesja Relaksacyjna
Podświadomość & Hipnoza | Warsztat i Sesja Relaksacyjna

Czas i lokalizacja

27 sty 2024, 18:30 – 21:30

Poznań, Kościuszki 82, 61-717 Poznań, Polska

Goście

O wydarzeniu

Sobota 27.01.2024 g. 18.30-21.30 Ilość miejsc ograniczona, zarezerwuj dla siebie miejsce :) 

Spotkamy się w gronie osób, które chcą mówić, słuchać, medytować, pobyć w energii odrodzenia. Wsłuchujemy się w swoją intuicję, bo w ciszy słychać więcej. Jesteśmy dla siebie samych, ale wśród pięknych dusz, od których uczymy się i razem rośniemy.

Odkryj Swoje Emocje to gabinety, spotkania i warsztaty, gdzie motywem przewodnim jest rozwój, poznawanie siebie i wzrastanie, dzięki różnym metodom terapeutycznym.

Tym razem spotkamy się na warsztatach o tematyce pracy z podświadomością.

Spotkanie składa się z paru elementów: - medytacja wyciszająca - wprowadzenie do pracy z podświadomością - czym jest podświadomość, hipnoza i hipnoterapia? - techniki do pracy własnej z podświadomością - sesja relaksacyjna z elementami hipnozy - rozmowy w kręgu Całość będzie trwała około 3 godzin.

Spotkanie odbywa się w luźnej (nie-akademickiej) formie :) mile widziane są wszystkie osoby, zarówno te, które miały styczność z tematyką podświadomości/hipnozy, jak i osoby stawiające w tym obszarze dopiero pierwsze kroki i są ciekawe o co tu chodzi.

Po części warsztatowej przejdziemy do przyjemnego procesu relaksacyjnego. Proces relaksacyjny zostanie przeprowadzony za pomocą technik hipnozy.

W trakcie hipnozy nasze ciało i umysł się wycisza i uspokaja. W stanie hipnozy świadomość człowieka na inne bodźce zewnętrzne jest ograniczona. Dzięki temu mamy lepszy dostęp do podświadomości, ponieważ codzienne zakłócenia wyciszają się, a uwaga kierowana jest na niezbędne elementy lub np. na głos hipnoterapeuty, który przeprowadza przez proces.

Więcej informacji o całym procesie: https://www.odkryjswojeemocje.pl/hipnoterapia

Spotkanie odbywa się w kameralnej grupie, do maksymalnie 11 uczestników, z tego względu konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsca z racji na limit osób. Spotkanie odbywa się w sercu Poznania - Przestrzeń Poznań, ul. Kościuszki 82/11 | 3. piętro z widokiem na Zamek.

Proces będzie się składał z paru etapów, m.in: - medytacja wyciszająca - wprowadzenie do pracy z podświadomością - czym jest podświadomość, hipnoza i hipnoterapia? - techniki do pracy własnej z podświadomością - sesja relaksacyjna z elementami hipnozy - rozmowy w kręgu Całość będzie trwała około 3 godzin.

Prowadzące wydarzenie:

Agnieszka Jarocińska - Hipnoterapeutka i współzałożycielka gabinetów medycyny alternatywnej “Odkryj Swoje Emocje”. Fascynuje ją praca z podświadomością. Prywatnie fanka podróży, jogi i morsowania. Uwielbia naturę, ale równie chętnie odwiedza klimatyczne zakamarki miejskie. Spotkasz ją na wyjeździe medytacyjnego odosobnienia, jak i na głośnym festiwalu.

Iga Jarocińska - Hipnoterapeutka, współzałożycielka gabinetów medycyny alternatywnej “Odkryj Swoje Emocje”. Na co dzień wspiera Klientów w zmianie podświadomych przekonań na pozytywne i wspierające. Prywatnie fanka treningów na świeżym powietrzu 365 dni w roku, sportów wodnych oraz nauki języków obcych.

“Połączenie się z prawdziwym JA jest kluczowym elementem do szczęścia, miłości, obfitości, zrozumienia i szacunku do siebie".

- Organizatorki Agnieszka i Iga

Weź ze sobą: - wygodne ubranie ( część warsztatu odbywa się przy stole, część relaksacyjna odbywa się na matach do jogi) - mały kocyk może się Tobie przydać na czas relaksacji :)

Miejsce spotkania: Przestrzeń Poznań, ul. Kościuszki 82/11 | 3. piętro

Kiedy: Sobota 27/01/2024 g. 18.30 - 21.30

Inwestycja w siebie: 170 zł 50 zł płatne przelewem przed spotkaniem w celu gwarancji miejsca. 120 zł płatne na miejscu gotówką w dniu wydarzenia.

Miejsca są ograniczone. Max liczba osób 11.

Konieczność wcześniejszego zapisu, poprzez wiadomość prywatną, mailowo lub telefonicznie:

- mail odkryjswojeemocje@gmail.com - tel +48882770935 / +48530991271

Odkryj Swoje Emocje www.odkryjswojeemocje.pl Gabinety, Spotkania & Szkolenia Online, Poznań, Warszawa

Hipnoterapia, Totalna Biologia, Psychoterapia, Psychosomatyka, Terapie dla Dzieci, Uzdrawianie Praniczne, Terapie dla Młodzieży, Konsultacje dla Rodziców, EFTPoznań, ul. Kościuszki 82/11

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page