top of page

pt., 29 wrz

|

Poznań

Spotkanie Regresyjne po pozytywnych emocjach | Poznań

Spotkanie Regresyjne po pozytywnych emocjach | Poznań
Spotkanie Regresyjne po pozytywnych emocjach | Poznań

Czas i lokalizacja

29 wrz 2023, 19:30 – 21:40

Poznań, Sikorskiego 17, 61-536 Poznań, Polska

O wydarzeniu

Odkryj swoją historię. Rozpuść ograniczające blokady. Zanurz się w swoją wewnętrzną siłę. Usłysz, co podpowiada Twoja podświadomość. Kreuj swoją rzeczywistość.

Spotkamy się w gronie osób, które chcą mówić, słuchać, medytować, pobyć w energii odrodzenia. Wsłuchujemy się w swoją intuicję, bo w ciszy słychać więcej. Jesteśmy dla siebie samych, ale wśród pięknych dusz, od których uczymy się i razem rośniemy.

Odkryj Swoje Emocje to gabinety, spotkania i warsztaty, gdzie motywem przewodnim jest rozwój, poznawanie siebie i wzrastanie, dzięki różnym metodom terapeutycznym. Tym razem tematem przewodnim jest regresja - wspólnie przejdziemy przez cudowny proces prowadzący nas po pozytywnych emocjach do głębi siebie.

Spotkanie może zapoczątkować ciąg pozytywnych zmian w twoim życiu. DLACZEGO?

W trakcie grupowej hipnoterapii będziemy cofać się do poprzednich wydarzeń/wcieleń po pozytywnych emocjach, dzięki czemu zostaną one pobudzone oraz aktywowane, by wspierać Cię na co dzień. Oprócz pobudzenia pozytywnych emocji, które masz głęboko w sobie (czasem stłumione) nastąpi „doładowanie” podświadomości pozytywnymi i wspierającymi zasobami. W trakcie procesu możesz doświadczyć niepowtarzalnego rozpuszczenia i uwolnienia blokad i ograniczeń.

Spotkanie to dobry pomysł dla wszystkich osób, które: ➔ nigdy nie brały udziału w hipnoterapii, ale są ciekawe jak to wygląda, ➔ korzystały już z usług hipnoterapeutów i chętnie przejdą przez grupowy proces po pozytywnych emocjach, ➔ potrzebują pozytywnego doładowania w życiu, ➔ otacza zbyt dużo negatywności i potrzebują zmian, ➔ stoją w miejscu i nie potrafią ruszyć dalej.

Proces będzie się składał z paru etapów, m.in: - otwarcie spotkania - podstawy o hipnozie, hipnoterapii i regresji - proces regresyjny - pytania & odpowiedzi

Całość będzie trwała około 2 / 2.5 godzin.

Link do wydarzenia na FB. 

Organizatorka: Agnieszka Jarocińska - Hipnoterapeutka, Uzdrowicielka Praniczna i współzałożycielka gabinetów medycyny naturalnej „Odkryj Swoje Emocje”. www.odkryjswojeemocje.pl/agnieszka-jarocinska

Weź ze sobą: - wygodne ubranie (będziemy siedzieć na poduszkach lub leżeć) - poduszki, maty i koce dostępne są na miejscu 

-  klapki* ewentualnie, w Domu Dźwięku chodzimy bez butów

Miejsce spotkania: Dom Dźwięku ul. Sikorskiego 17/18, 61-535 Poznań Sala Anielska

Kiedy: piątek 29/09/2023 g. 19.30 - 21.45

Inwestycja w siebie: 120 zł (20 zł płatne przelewem w celu gwarancji miejsca - liczba miejsc ograniczona, 100 zł płatne na miejscu w dniu wydarzenia)

Parking: Na terenie Domu Dźwięku dostępny jest darmowy parking. Ogólnodostępny parking jest też przy ulicy.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA Konieczność wcześniejszego zapisu, poprzez wiadomość prywatną, mailowo lub telefonicznie: - mail: odkryjswojeemocje@gmail.com - tel: +48882770935 / +48530991271

Zapraszam! Agnieszka Jarocińska

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page