top of page

śr., 07 wrz

|

Poznań

W Kręgu Uważności i Otwartości | Spotkanie dla Kobiet i Mężczyzn | 07.09.2022 g. 18.30-20.30 POZNAŃ

Zapraszam Cię na spotkanie "W Kręgu Uważności i Otwartości" dla Kobiet i Mężczyzn. "W Kręgu Uważności i Otwartości" to cykl spotkań, gdzie motywem przewodnim jest odkrywanie swoich emocji, poznawanie siebie, otwieranie się przed samym sobą.

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
W Kręgu Uważności i Otwartości | Spotkanie dla Kobiet i Mężczyzn | 07.09.2022 g. 18.30-20.30 POZNAŃ
W Kręgu Uważności i Otwartości | Spotkanie dla Kobiet i Mężczyzn | 07.09.2022 g. 18.30-20.30 POZNAŃ

Czas i lokalizacja

07 wrz 2022, 18:30 – 08 wrz 2022, 20:30

Poznań, Lasek Marceliński, Poznań, Polska

O wydarzeniu

Zapraszam Cię na spotkanie "W Kręgu Uważności i Otwartości" dla Kobiet i Mężczyzn.

"W Kręgu Uważności i Otwartości" to cykl spotkań, gdzie motywem przewodnim jest odkrywanie swoich emocji, poznawanie siebie, otwieranie się przed samym sobą.

Kim jesteś? Kim jest Twoje "Prawdziwe Ja"? Czego doświadczasz? Jakie emocje są z Tobą?

Usłysz, co podpowiada Twoja intuicja. Poczuj swoją delikatność. Zanurz się w swojej wewnętrznej sile. Celebruj swoją wrażliwość. Usłysz, co podpowiada Twoje ciało i reaguj na jego potrzeby.

Jaka będzie forma spotkania?

Usiądziemy pod gołym niebem i zanurzymy się w swoich wnętrzach. Weź koc do siedzenia i wodę do picia.

*** Jaka jest tematyka spotkania?

Spotkamy się w gronie osób, które chcą mówić, słuchać, medytować, pobyć w przytulnej i swobodnej energii i dzięki temu lepiej zrozumieć siebie.

To miejsce, gdzie możesz swobodnie mówić. Nikt Cię tu nie oceni.

<3 Poczuj jak wspaniale być wysłuchanym. <3 Poczuj jak pękają w Tobie bariery. <3 Poczuj uwolnienie i zrozumienie.

Tym razem tematem przewodnim jest odkrywanie siebie i swoich emocji. Będziemy zadawać różne pytania i podążając za naszą intuicją, będziemy szukać odpowiedzi w nas samych.

Czy obowiązują jakieś zasady?

Bądź punktualnie, proszę :) najlepiej 5 minut przed, by znaleźć dla siebie dogodne miejsce w przestrzeni. Nie musisz mówić w trakcie spotkania, jeśli nie chcesz. Możesz przyjść, by słuchać. Proces uwolnienia może się zacząć w Tobie nie używając słów, ale będąc.

Co ze sobą wziąć?

Koc do siedzenia, woda do picia, ewentualnie lampkę/świeczkę (o 19.45 robi się ciemno). Zapowiada się przyjemny wieczór, bez deszczu.

Kiedy?

7 września 2022r, środa, godzina 18.30 - 20.30 SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE.

Gdzie?

Lasek Marceliński - spotykamy się przy stawie w Lasku Marcelińskim, Poznań. (obok ROD "Kolejarz", skrzyżowanie ulic: Brzechwy i Leśnych Skrzatów) W razie wątpliwości dzwoń: 882 770 935 .

SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE.

Organizatorem spotkania jest współzałożycielka platformy do wsparcia holistycznego online "Odkryj Swoje Emocje" - Agnieszka Jarocińska.

Od założycielki inicjatywy:

„Poznawanie własnych stanów emocjonalnych zmienia moje życie na co dzień. Uświadomiłam sobie, że odkrycie w sobie mocy emocji jest kluczowym elementem do miłości, zrozumienia i szacunku do siebie." - Agnieszka Jarocińska

Krótko o mnie : Idę za głosem powołania. Pomagam tym, którzy chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu, ale nie wiedzą jak zacząć lub kontynuować. Takie spotkania mogą zasiać w Tobie ziarno upragnionej zmiany. Sama odkryłam własne emocje i pomagam innym wypracować zdrowie, szczęście, spokój oraz rozwijać swoją duchową stronę. ​ Do zobaczenia!

Agnieszka Jarocińska Odkryj Swoje Emocje

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page