top of page

FAQ - Najczęściej zadawane pytania.

pexels-taryn-elliott-4231767_edited.jpg
 • W jaki sposób mogę zamówić Konsultację?
  A. Online: www.odkryjswojeemocje.pl/book-online (jest to zakładka: Umów spotkanie). Proszę pamiętać, by wpisać dokładny, bezbłędny adres e-mail, tam dostaniesz potwierdzenie zakupu oraz formularz do wypełnienia przed wizytą. B. Mailowo: napisz do nas na adres: odkryjswojeemocje@gmail.com , w odpowiedzi dostaniesz prośbę o płatność oraz formularz do wypełnienia przed wizytą. C. Telefonicznie: +48 530 991 271 - nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku (9:00 - 19:00). Przy rezerwacji telefonicznej oraz mailowej, proszę przygotować wcześniej takie informacje, jak: Twój adres e-mail , (na który dostaniesz potwierdzenie oraz formularz do wypełnienia przed wizytą). Jakie preferujesz godziny Konsultacji (poranne czy wieczorne)? Jaka interesuje Cię usługa lub jakie tematy chcesz przepracować podczas konsultacji?
 • Zamówiłem Konsultację, ale jeszcze jej nie opłaciłem. Co teraz?
  W przypadku umówienia spotkania telefonicznie lub mailowo - Twój termin rezerwacji trzymamy przez 4 godziny. W tym czasie prosimy o opłacenie spotkania. W przypadku nieopłacenia spotkania lub braku kontaktu - spotkanie odwołujemy i zapraszamy serdecznie w innym terminie. Spotkania rezerwowane przez naszą stronę internetową możesz umówić o każdej porze dnia lub nocy - dlatego to jest najczęściej wybierana forma rezerwacji przez naszych Klientów.
 • Zamówiłem Konsultację. Jak mam się przygotować przed, żeby były najlepsze efekty spotkania?
  Wypełnij dokładnie formularz przed spotkaniem (po zamówieniu spotkania, znajdziesz go w swojej skrzynce e-mailowej). Aby Konsultacje były jak najbardziej efektywne, rekomendujemy przemyśleć: Twój cel, co konkretnie chcesz osiągnąć, jak chcesz się czuć po spotkaniu, jaki temat jest dla Ciebie najważniejszy do przepracowania w pierwszej kolejności. To sprawi, że Konsultacja będzie bardzo nakierowana na Twój cel i na rozwiązanie Twojego problemu. Natomiast, jeśli nie masz konkretnie określonego celu spotkania, nie przejmuj się, nasi Eksperci będą Cię wspierać w procesie, doświadczysz technik terapeutycznych, które pozwolą Ci odzyskać spokój, jasność umysłu, poukładać również priorytety. Sam odkryjesz, jakimi tematami warto zająć się w pierwszej kolejności.
 • Czym różni się Hipnoterapia od Psychoterapii?
  Hipnoterapia różni się od Psychoterapii tym, że Psychoterapia jest pracą ze świadomością, natomiast Hipnoterapia jest pracą z podświadomością. Dlatego, aby uzyskać ten sam efekt, należy uczęszczać na Psychoterapię dłużej i częściej. W Hipnoterapii wystarczy najczęściej od 1 do 5 spotkań, by rozwiązać dany problem/ wyzwanie Klienta.
 • Czy Hipnoterapia jest bezpieczna?
  Oczywiście! Można to zobrazować w taki sposób: jest to wizyta, jak u Psychoterapeuty, a różnica jest taka, że pracujesz z Twoją podświadomością. Podczas procesu masz zamknięte oczy, jesteś zrelaksowany, ale nie śpisz! Podczas Hipnoterapii cały czas jesteś świadomy. Hipnoterapia jest połączeniem hipnozy oraz terapii. Hipnoza jest stanem fizycznym i dozwolonym, w który możemy wejść samoistnie, nie zdając sobie nawet z tego sprawy (np. prowadząc samochód, sznurując buty). W stan hipnozy może wprowadzić nas też hipnoterapeuta podczas sesji hipnoterapii.
 • Jak przygotować się do spotkania online?
  Określ swój cel - co chcesz osiągnąć, jak chcesz się czuć po spotkaniu. Przygotuj najlepiej podłączony do zasilania komputer/ laptop (ew. telefon). Przygotuj słuchawki do urządzenia, z którego będziesz łączyć się na Konsultację. Upewnij się, że w pokoju będziesz sam i nikt Ci nie będzie przeszkadzał podczas procesu. Około 5-10 minut przed spotkaniem otrzymasz e-maila, z linkiem do rozmowy video.
 • Czy mogę poprosić o kolejne Konsultacje z wybranym przeze mnie Ekspertem?
  Oczywiście, nasz system rezerwacyjny umożliwia Ci zaplanowanie z wyprzedzeniem kilku nadchodzących spotkań z wybranym przez Ciebie Ekspertem (KLIK!)
 • Czy Konsultacje są online czy stacjonarne?
  Konsultacje w Gabinetach Odkryj Swoje Emocje są prowadzone zarówno stacjonarnie, jak i online. Większość naszych Klientów wybiera spotkania online, ze względu na łatwiejszy dostęp oraz możliwość spotkania z Ekspertem, niezależnie w jakim mieście, bądź kraju obecnie znajduje się Klient. Dla Twojej wygody, konsultacja online (jest prowadzona najczęściej na Skype lub WhatsApp). Jest możliwość wyboru Konsultacji telefonicznej. Jakość takiego spotkania jest taka sama, jak podczas spotkania stacjonarnego, dlatego to jest ulubiona forma spotkań naszych Klientów.
 • Zamówiłem Pakiet Konsultacji. W jakiej formie dostanę potwierdzenie?
  W swojej skrzynce mailowej znajdziesz potwierdzenie zamówienia oraz fakturę.
 • Czy mogę liczyć na dyskrecję?
  Oczywiście, naszych Ekspertów oraz pracowników obowiązuje dyskrecja, a dane są poufne. Formularz jest narzędziem, który jedynie jest wykorzystywany w celach Konsultacji.
 • Czy Odchudzanie Hipnozą jest dla wszystkich?
  Oczywiście, zapraszamy każdą osobę, której celem jest odzyskanie pewności siebie, uwolnienie się od zbędnych kilogramów lub kiedy Klient chce przepracować swoje przekonania na temat swojego ciała, jedzenia oraz marzy o odzyskaniu sił witalnych.
 • Ile będę musiał chodzić na spotkania, aby uwolnić się od problemu?
  Jest to kwestia indywidualna. Pod koniec pierwszego spotkania Ekspert/ Ekspertka określi dalszy plan współpracy. Efektywność zależy m.in. od: otwartości Klienta na proces, zaangażowania np. w wykonywane zadania domowe, częstotliwości spotkań. W Hipnoterapii wystarczy najczęściej od 1 do 5 spotkań, by rozwiązać dany problem/ wyzwanie Klienta.
 • Zapisałem się na Terapię Uzależnień. Ile czasu mam być “czysty” przed spotkaniem?
  Przez 48 godzin przed Konsultacją obowiązkowo nie zażywać żadnych środków psychoaktywnych, odurzających, uzależniających.
 • Mam nietypowy problem. Czy jest sens Konsultacji w moim przypadku?
  Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Pomożemy!
bottom of page