top of page

WASZE 
OPINIE
& STUDIUM PRZYPADKU

Dziękujemy za Twoje zaufanie. Dziękujemy też za dzielenie się opiniami w Google, Social Mediach, za te mailowe i osobiste.

To dzięki Tobie społeczność Odkryj Swoje Emocje rośnie z dnia na dzień, a kolejne osoby otrzymują odpowiednie wsparcie!

Zespół Odkryj Swoje Emocje

odkryj swoje emocje opinie2_edited.jpg
Fachowa pomoc. Miałem traumy z dzieciństwa i nie mogłem sobie poradzić z dniem codziennym. Po kilku sesjach czuję, że zaczynam odżywać. Zarówno finansowo i emocjonalnie wychodzę na prostą. Polecam każdemu, kto czuje, że sam nie daje rady.”

Maciek S.

“Żałuję tylko, że nie zgłosiłam się wcześniej. Całe życie na dietach, a wystarczyło pokochać prawdziwie siebie i przepracować moje przekonania - te podświadome. Dziękuję…”.

Zofia M.

“Wiele zrozumiałam i dowiedziałam się o sobie…Odkryłam to, co dla świata i dla mnie było zamknięte… Z nową wiedzą życie staje się łatwiejsze i piękniejsze…”

Stanisława M.

odkryj swoje emocje opinie.jpg
“Podczas hipnozy cofnęłam się do sytuacji z bardzo wczesnego dzieciństwa, której absolutnie nie pamiętałam. Skonsultowałam potem tę sytuację z moją mamą i przyznała, że wspomnienie z tego okresu jest prawdziwe. Jestem na razie po jednej wizycie, ale bardzo zaskoczona, jak bardzo hipnoza i hipnoterapia potrafią wejść w głąb umysłu. Już czuję poprawę u siebie i czuję zmianę w sobie i bardzo się z tego cieszę. Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam do Pani Agnieszki Jarocińskiej. Dziękuję”.

Beata B.

“Zdecydowałem się na konsultacje,bo nie mogłem sobie poradzić po rozwodzie. Czytałem wcześniej o hipnoterapii, Pani Agnieszka pomogła mi przepracować strach przed byciem samemu, moją samoocenę. W piątek miałem drugie spotkanie, widzę zmiany. Bliscy widzą zmiany, pewnie dlatego, że zagoiłem wiele bolesnych wspomnień i otwieram się nareszcie na nowy rozdział mojego życia”.

Michał R.

“Przez większość dorosłego życia czułam ciągły lęk. Ataki paniki. Jestem po 3 spotkaniach. Czuję, że wracam do prawdziwej siebie.”

Monika S.

opinie OSE.jpg

Studium przypadku

Jak hipnoterapia zmienia życie? 

Ataki paniki, brak pewności siebie, skrajna nieśmiałość.

Na spotkanie umówił się mężczyzna, lat nieco ponad 20. Na pierwszym spotkaniu opisał swój problem, jak wyglądało kiedyś jego życie, jak wygląda teraz. 

 

Kiedyś był pewnym siebie chłopakiem, miał wielu znajomych. Często umawiali się żeby coś wspólnie robić. Był lubiany w szkole i poza nią. 


W wieku kilkunastu lat zdiagnozowano u niego chorobę, która zmieniła całkowicie jego życie. Zamknął się w sobie, przestał rozmawiać ze swoimi znajomymi, przestał się z nimi spotykać. Czas mijał, a on miałem wrażenie, że cofa się w relacjach z ludźmi coraz bardziej. 

Sytuacje wśród ludzi w szkole, później na studiach, w pracy, w zwykłym sklepie spożywczym czy na poczcie powodowały, że dostawał nagłych ataków paniki. Robił się cały czerwony, nie mógł złapać oddechu. Każda sytuacja wymagająca rozmowy z drugim człowiekiem powodowała, że chciał zapaść się pod ziemię, mowa o takich sytuacjach jak np. zapytanie przez przechodnia która jest godzina, lub podejście do recepcji u lekarza. 

 

Te reakcje powodowały, że unikał sytuacji z ludźmi jak ognia. 

 

Po pewnym czasie poczuł jednak ogromny opór i niechęć do życia w takiej formie. Spowodowało to, że zaczął szukać pomocy. Tak trafił do gabinetów Odkryj Swoje Emocje na spotkanie z Hipnoterapeutą. 

 

Pierwsze spotkanie polegało na rozbiciu ataków paniki i poczucia wstydu na czynniki pierwsze. Dzięki wejściu w podświadomość osoba dostała się głównej emocji, która kierowała tymi atakami paniki. Wejście jeszcze głębiej pozwoliło na dostanie się do źródła dolegliwości, do sytuacji, w której reakcja organizmu i umysłu na daną sytuację wykreowała dany SCHEMAT = atak paniki (czerwoność, duszność, wstyd). 

 

Hipnoterapia i wejście w podświadomość daje niesamowite możliwości pracy ze schematami, które nam nie służą (ataki paniki, agresja, depresja, niskie poczucie własnej wartości i wiele innych). 

 

Po dojściu do sytuacji źródłowej, dzięki różnym metodom terapeutycznym, nastąpiła NEUTRALIZACJA błędnego schematu. Co to oznacza? Neutralizacja błędnego schematu to nic innego jak wykreślenie go ze swojej podświadomości, dzięki czemu nasz umysł nie będzie już nim podążał automatycznie. Bardzo często wystarczy tylko jedno spotkanie z Hipnoterapeutą, aby osiągnąć ten efekt, czasem potrzebne są dodatkowe spotkania, np. dwa lub trzy, aby wzmocnić efekt. 

 

Po neutralizacji, niezbędnym i niezwykle ważnym elementem jest utworzenie w podświadomości NOWEGO, SŁUŻĄCEGO SCHEMATU, którego zadaniem jest wspieranie danej osoby w sytuacjach, w których wcześniej pojawiały się ataki paniki. Dzięki połączeniu z podświadomością, w stanie hipnozy, osoba płynnie utworzyła nowy schemat i został on “zapisany” w podświadomości. Ten schemat miał polegać na tym, że umysł zamiast powodować stres, duszności, czerwoność i wstyd - uwalnia emocje SPOKOJU i PEWNOŚCI SIEBIE. 

 

Całe spotkanie trwało około 2.5 godziny. Umówiliśmy się od razu na kolejne spotkanie, aby zweryfikować efekty i ewentualnie wzmocnić proces. 

 

Na drugim spotkaniu mężczyzna zdał relację z tego co się zmieniło. W sytuacjach publicznych i wymagających kontaktu z obcymi osobami czuł zdecydowanie większy komfort, ale chciał ten efekt wzmocnić, ponieważ pomimo większego komfortu czuł delikatnie przyspieszony oddech i czasem robił się czerwony. 

Mężczyzna po każdym spotkaniu dostawał “zadania domowe”, aby samodzielnie również pracować nad wzmocnieniem procesu zmiany. 

 

Ostatecznie odbyły się CZTERY spotkania Hipnoterapeutyczne, które pozwoliły CAŁKOWICIE zmienić błędny schemat na ten wspierający. Na czwartym spotkaniu zajęliśmy się stricte “czerwonością”, ponieważ już po trzecim spotkaniu mężczyzna psychicznie przechodził te sytuacje już w 100% odpowiednio, jednakże fizyczny objaw - czerwoność - wymagał przepracowania na osobnym spotkaniu. Czerwoność została przepracowana i dopełniła efekt zmiany. 

 

Jak teraz mężczyzna przechodzi przez sytuacje, które wcześniej wywoływały ATAKI PANIKI?
Mężczyzna teraz czuje SPOKÓJ, PEWNOŚĆ SIEBIE, NEUTRALNOŚĆ I NORMALNOŚĆ.  

 

Właśnie tak wyglądają spotkania z Hipnoterapeutami w gabinetach Odkryj Swoje Emocje.
Dzięki wejściu w podświadomość, która pamięta wszystko i ma zapisane w sobie ważne informacje, dochodzimy do ŹRÓDŁA problemu. Nie pracujemy na OBJAWACH, ale dostajemy się do ŹRÓDŁA i dzięki temu nasi klienci pozbywają się OBJAWÓW. 

 

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Odkryj Swoje Emocje

Gabinety, Spotkania & Szkolenia 

www.odkryjswojeemocje.pl

  • TikTok
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

Codzienna dawka inspiracji
oraz wiedzy.

Dołącz do społeczności Odkryj Swoje Emocje.

odkryj swoje emocje - tik tok facebook_edited.jpg
bottom of page