top of page
Szukaj

Odkryj Prawdziwe JA. 26-28.01.24: Weekend z Podświadomością. Trzecia edycja!!


uzdrowienie relacji z ojcem - hipnoterapia

Cześć, tu Iga Jarocińska - Hipnoterapeutka i Uzdrowicielka Praniczna. Podczas mojej codziennej pracy z klientami w naszych Gabinetach, doświadczyłam wielu sukcesów osób, które uwolniły się od problemów emocjonalnych, innych problemów zdrowia psychicznego, zmieniły nastawienie, przepracowały przeszłość oraz trudne relacje.


A co, jeśli możesz poświęcić cały weekend, by pojednać się ze swoim Prawdziwym JA? Przeczytaj, o tym, czym jest Weekend z Podświadomością oraz o pozytywnym wpływie, jaki może mieć weekend poświęcony uzdrawianiu i odkrywaniu siebie!uzdrowienie relacji z ojcem - hipnoterapia


26-28.01.24 Weekend z Podświadomością. Przezwyciężyć trudności.


Weekend z Podświadomością to wydarzenie, które stworzyliśmy, aby zapewnić bezpieczne środowisko dla uczestników, którzy chcą zbadać swoje wewnętrzne JA, połączyć się z Podświadomością i uwolnić swoje pełne możliwości. Wydarzenie ma na celu pomóc klientom nawiązać kontakt ze swoim duchowym ja, przezwyciężyć trudności i skorzystać z ich wewnętrznych zasobów duchowych, psychicznych i emocjonalnych, aby osiągnąć wzrost duchowy.


uzdrowienie relacji z ojcem - hipnoterapia


26-28.01.24 Weekend z Podświadomością. Jak było na poprzednich edycjach?Dwie poprzednie edycje tego wydarzenia dały nam do zrozumienia, że każdy, ale to każdy potrzebuje czasu dla siebie, ale i technik i narzędzi do dalszego rozwoju swojego potencjału.


Co jest pierwszym etapem w każdej zmianie, którą chcemy efektywnie zrealizować w naszym życiu? Akceptacja. Tego właśnie doświadczasz podczas Weekendu z Podświadomością. Tak samo, jak zrozumienie oraz połączenie się z samym źródłem: z Twoją Podświadomością. Następnie zyskujesz dostęp do swojej Podświadomości, by raz na zawsze uwolnić się od blokad i ograniczeń oraz nastawić Podświadomość, aby podążała za tym, co chcesz osiągnąć w życiu. Zasługujesz na to, by uwolnić się od starych schematów i rozpocząć nowy, zdrowy etap Twojego życia!


uzdrowienie relacji z ojcem - hipnoterapia

Podczas Weekendu z Podświadomością, klienci dzielili się z nami poruszającymi historiami o przemianie i wzroście, dlatego podjęliśmy decyzję, by w 2024 roku być z wami jeszcze częściej! Ty też zasługujesz, by wejść w 2024 rok z zupełnie nową energią!Zarezerwuj miejsce na Weekend z Podświadomością!Co zyskasz podczas Weekendu z Podświadomością?


Podczas Weekendu z Podświadomością rozpoczynasz podróż uzdrowienia.

Dzięki wykorzystaniu mocy swojej Podświadomości, jesteś w stanie przezwyciężyć swoje lęki, blokady, trudności w relacjach. Dzięki efektywnej pracy, możesz prowadzić szczęśliwsze, zdrowsze i bardziej spełnione życie.uzdrowienie relacji z ojcem - hipnoterapia

Kiedy inne sposoby nie pomagają: Praca z Podświadomością.


Prowadząc spotkania indywidualne w Gabinetach Odkryj Swoje Emocje, mieliśmy przyjemność przyjmować wielu klientów, którym tradycyjne metody wsparcia nie pomogły lub nie dawały takich efektów, jakich oczekiwali. Poszukiwali najczęściej na własną rękę metod: jak dotrzeć do źródła? Jak uwolnić się od odczuwanych objawów?

Tu najczęściej spotykali się z takimi pojęciami, jak: Hipnoterapia, Podświadomość, Hipnoza.


Wielu z naszych klientów indywidualnych zdecydowało się, by wziąć udział w Weekendach z Podświadomością, by przyspieszyć swój rozwój osobisty!

To właśnie połączenie ze swoją Podświadomością pozwala uwolnić głęboko zakorzenione przekonania, które stanowią przeszkodę dla rozwoju. Poprzez uwolnienie się od negatywnych przekonań, będziesz w stanie zrzucić swój emocjonalny bagaż oraz ruszyć naprzód z nowym poczuciem nadziei, celu i miłości własnej.


Udział w naszych wydarzeniach pozwolił uczestnikom odnaleźć uzdrowienie i odkrycie siebie w bezpiecznym, wspierającym i nieoceniającym środowisku. 


Sprawdź plan Weekendu z Podświadomością: 26-28.01.24r.


uzdrowienie relacji z ojcem - hipnoterapia

Jeśli borykasz się z problemami emocjonalnymi, zdrowiem psychicznym lub szukasz głębszego połączenia ze swoim wewnętrznym ja, Weekend z Podświadomością, jest dla Ciebie doskonałą okazją do wzrostu i uzdrowienia. Dołącz do nas już dziś i rozpocznij swoją własną podróż ku trwałemu pokojowi, szczęściu i obfitości..bottom of page