top of page
Szukaj

Totalna Biologia - hit medycyny alternatywnej. Poznaj swój ból.

Nasze ciało to mapa, która wskazuje, jakie konflikty wewnętrzne jeszcze warto przepracować, by powrócić do stanu zdrowia i ukojenia naszych emocji.


Totalna Biologia Odkryj Swoje Emocje
Totalna Biologia - Co Mówi Ból?

Totalna Biologia - czym jest?


"Totalna biologia jest psychologiczną koncepcja według której każda choroba ma swoje podłoże w psychice. Według niej przyczynami chorób jest przede wszystkim stres, silne emocje. W momencie, gdy umysł nie jest w stanie poradzić sobie z tymi emocjami pojawia się choroba".
Totalna Biologia - jak się wyleczyć?


"Zgodnie z założeniami totalnej biologii, czyli Recall Healling, na co dzień nie jesteśmy świadomi własnych konfliktów psychicznych i ich wpływu na zdrowie. Sprawę komplikuje fakt, że część z nich mogła wydarzyć się w czasie ciąży matki lub tuż po urodzeniu, czyli w okresie, który rzutuje na całe życie. To nie koniec: „Program przechowywany w mózgu dotyczy nie tylko nas, ale również czterech pokoleń klanu rodzinnego wstecz. Schorzenia związane są z emocjonalnym urazem przodków, które odnawiają się zgodnie z cyklami czasu, pamięcią biologiczną komórek, historią rodziny”. Dowiedz się więcej o Totalnej Biologii.
Totalna Biologia - przykłady dolegliwości i ich możliwe przyczyny.  1. CHRONICZNE BÓLE GŁOWY: sugestia: warto przepracować relację z ojcem, niskie poczucie własnej wartości oraz wypracować wiarę we własną moc i sprawczość.

  2. BÓL KARKU: sugestia: warto przepracować m.in. lęki, strach przed podejmowaniem decyzji, nadmierne analizowanie rzeczywistości.

  3. URAZY KOLAN: sugestia: warto przepracować konflikty związane z mamą (m.in. wymuszone posłuszeństwo).

  4. CERA TRĄDZIKOWA: sugestia: warto przepracować m.in. głęboko zakorzeniony wstyd. 

CHCESZ PRZEPRACOWAĆ WEWNĘTRZNE KONFLIKTY?

ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE ONLINE:


Masz pytania o konsultacje z Totalnej Biologii?


Zadzwoń: +48 530 991 271źródła dodatkowe:

Portal abc zdrowie.

SWPS

bottom of page