top of page

Theta Healing - co warto wiedzieć?

Theta Healing jest jedną z wielu metod terapeutycznych, chętnie wybieranych przez wiele osób. Theta Healing, to inaczej głęboka relaksacja, w której fale mózgowe zwalniają do fal theta. W trakcie dnia funkcjonujemy głównie na poziomie fal alfa, fale mózgowe zwalniają do fal theta np. gdy zasypiamy. 

Terapia Theta Healing pozwala nam osiągnąć stan theta bez zasypiania. Daje nam to możliwość połączenia się ze swoją podświadomością. Stan theta redukuje stres, wyostrza wyobraźnię, wzmacnia intuicję, nasze ciało i umysł regeneruje się znacznie szybciej w stanie theta. Terapia Theta Healing jest metodą uzdrawiania na poziomie fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. 

Theta Healing - jak to wygląda w praktyce?

Terapię Theta Healing można mieć online oraz stacjonarnie, w gabinecie terapeuty. Terapia online oraz stacjonarna są tak samo skuteczne. Terapia standardowo rozpoczyna się od wywiadu wstępnego, w trakcie którego terapeuta ustala z czym osoba chce pracować w trakcie spotkania. Następnie terapeuta wprowadza osobę w stan głębokiej relaksacji, w trakcie której rozluźnia się ciało oraz umysł. Terapia przeprowadzana jest w trakcie głębokiej relaksacji. Ten stan pozwala na swobodną komunikację z terapeutą, osoba jest też całkowicie świadoma procesu, który się odbywa. W trakcie pracy można dotrzeć do błędnych schematów i wierzeń, zrozumieć podstawę problemu i wyeliminować lub zmienić ją, co ma bezpośredni wpływ na jakość życia, w każdej dziedzinie. Na koniec terapeuta podsumowuje cały proces i zmiany, które się dokonały w trakcie.

Theta Healing - z jakimi problemami możemy się zgłosić do terapeuty?

Theta Healing może pomóc w przypadku wielu problemów, między innymi: 

 • problemy w relacjach międzyludzkich, 

 • stan depresyjny,

 • choroby psychosomatyczne,

 • chora tarczyca,

 • przewlekłe zapalenie pęcherza,

 • AZS,

 • problemy skórne,

 • inne problemy zdrowotne,

 • ataki paniki, nerwica,

 • ataki agresji,

 • problemy psychiczne, 

 • chęć rozwoju.

Powyższe przykłady to tylko część problemów, z którymi można pracować w trakcie terapii Theta Healing. 

Theta Healing - dlaczego warto?

Terapia Theta Healing daje możliwość uzdrowienia wielu aspektów życia i bezpośrednio wpływa na jego jakość. Dzięki terapii Theta Healing można doświadczyć głębokich, pozytywnych zmian w swoim życiu. Terapia Theta Healing pomaga uwolnić negatywne uczucia, przekonania i głęboko zakorzenione lęki, wszystko ukryte w podświadomości. W to miejsce, z kolei, wprowadzane są wspomagające i pozytywne uczucia, emocje, przekonania.  

Na platformie Odkryj Swoje Emocje umówisz się ze specjalistami z dziedziny psychoterapii, psychologii, seksuologii, totalnej biologii, psychosomatyki, hipnoterapii, terapii dla par i theta healing. W celu uzyskania informacji na temat leczenia farmakologicznego należy skonsultować się z lekarzem psychiatrii lub innym lekarzem prowadzącym.

Co o nas mówią : 

Profesjonalne Man Holding Tablet

Marek, 42 lata

"Cieszę się, że trafiłem na Odkryj Swoje Emocje. Dzięki konsultacjom uporządkowałem sobie emocjonalne życie."

bottom of page